تبلیغات
learn something here
 

 

 

learn something here


 

شاید شما هم گاهی دیده باشید که فردی یک پیام برای شما در یاهو مسنجر میفرستد و درپایین آن نوشته Send To ALL را ذکر می کند. این بدان معناست که این پیام علاوه بر شمابه افراد دیگری هم که در لیست دوست شما بوده اند نیز فرستاده شده است. با استفاده ازترفندی که هم اکنون به شما آموزش خواهیم داد می توانید شما نیز علاوه بر یک شخص، یکپیام را برای چندین نفر بفرستید.

همان طور که می دانید در هنگام ارسال ایمیل برای چند نفر می بایست بعد از تایپ ایمیلشخص اول یک کاما (,) تایپ کنید و سپس ایمیل نفر بعدی را تایپ کنید و به همین ترتیبادامه دهید.

اما در یاهو مسنجر قضیه اندکی فرق می کند برای ارسال PM به چند نفر می بایست کلیدCtrl را گرفته و تک تک بر روی ID افراد مورد نظر کلیک کنید. پس از انتخاب افراد برروی Enter کلیک می کنید و در پنجره باز شده پیام خود را می نویسید و سپس بر رویSend کلیک می نمایید.

دقت کنید اگر می خواهید برای کلیه افراد لیست خود یک پیام بفرستید کلید Shift را نگهدارید و ابتدا بر روی ID نفر اول و سپس بر روی ID نفر آخر کلیک کنید. پس از انتخابافراد بر روی Enter کلیک می کنید و در پنجره باز شده پیام خود را می نویسید و سپس برروی Send کلیک می نمایید.

همچنین شما میتوانید با راست کلیک بر روی گروهی که لیست دوستان در آن قرار دارد وانتخاب Send Instant Message to All in Group، پیام را برای افراد حاضر دراین گروه ارسال نمایید.

  نویسنده : نازنین ׀ تاریخ : شنبه 25 تیر 1390׀ نظرات


 
CopyRight 2009 , learnsomething.Mihanblog.Com , All Rights Reserved
Powered By Mihanblog | Template By : Kashkul.Com - P30Temp.Co.Cc